Środkowoeuropejska Wystawa Produktów Stomatologicznych CEDE 2018 odbędzie się w dniach 20-22 września 2018 roku w pawilonach Międzynarodowych Targów Poznańskich i po zmianie terminu, ten jest już docelowym.

CEDE 2018 to kolejny etap procesu ewolucji wydarzenia z formuły wystawienniczej w inspirujące spotkanie biznesowo-edukacyjne, skupiające w jednym miejscu i w jednym czasie, świadomych własnych potrzeb uczestników branży stomatologicznej.

Podczas CEDE 2018 – w obecności lekarzy dentystów, techników dentystycznych, higienistek czy asystentek, głównymi zagadnieniami i tematami przewodnimi eventu będzie znajomości nowoczesnych technologii i uzupełnianie wiedzy zgodnej z najwyższymi standardami. Organizatorzy już drugi rok z rzędu stawiają na tę ideę, jako właściwy kierunek rozwoju nie tyko polskiej stomatologii, ale każdego jej uczestnika z osobna.

Lekarz, aby przyjechać na wystawę, musi być przekonany, że jedno lub kilkudniowa nieobecność w gabinecie mu się opłaci. Czynnikiem, który może go zmotywować jest możliwość zdobycia praktycznej wiedzy na najwyższym poziomie. Dlatego nie mamy absolutnie żadnych wątpliwości, że wystawa i kongres to wydarzenia, które mogą się wzajemnie uzupełniać.

Środkowoeuropejska Wystawa Produktów Stomatologicznych to dowód na to, że biznes, nauka i praktyka w stomatologii to naczynia połączone. W dniach 20-22 września do Poznania zapraszamy wszystkich; nie tylko tych, którzy chcą leczyć nowocześnie, bezpiecznie i komfortowo, ale także tych, którzy chcą być na bieżąco z najnowszą technologią w stomatologii, wyposażeniem gabinetów i urządzeniami wspomagającymi.
W pierwszej edycji wydarzenia udział wzięło ponad 1000 osób – zapraszamy na tegoroczną edycję! Nie może Cię zabraknąć!

UWAGA:

Jeśli jesteś zainteresowany spotkaniem podczas CEDE – skontaktuj się z nami!

Poniżej prezentujemy film z ubiegłorocznej edycji CEDE 2017 (kanał autora: Dentonet)

 

Więcej informacji na oficjalnej stronie wydarzenia https://www.cede.pl/2018/